خودرومقالات

نحوه پخش موسیقی از تلفن همراه در استریو خودرو

با وجود انواع روش های پخش صوتی بر روی تلفن همراه خود،قطعاً شما می خواهید روشی آسان برای لذت بردن از موسیقی و یا پادکست های خود در ماشین خود داشته باشید. اما بهترین و آسانترین راه برای انجام این کار چیست؟در این مقاله،من گزینه های شما را برای پخش موسیقی از تلفن همراه خود در خودرو بررسی می کنم.

 

 

فرستنده بلوتوث FM

تقریباً هر اتومبیل مدرن دارای رادیو FM و یک چراغ برق سوکت است که می توانید برای پخش موسیقی خود با استفاده از فرستنده FM ترکیب کنید. این یک گزینه عالی است زیرا دستگاه ها نسبتاً ارزان هستند و به راحتی قابل تنظیم هستند.

اما این فرستنده ها معمولاً به پریز برق شما وصل می شوند و از طریق بلوتوث به تلفن شما متصل می شوند. پس از تنظیم دستگاه در ایستگاه FM استفاده نشده در منطقه شما ، می توانید صدای تلفن خود را از طریق استریو ماشین خود پخش کنید.

من از این مدل Coocheer در اتومبیل قدیمی خود استفاده کردم و خوب کار کرد ، اما این مدل از Nulaxy برای پول شما بسیار بیشتر را نشان می دهد. این صفحه نمایش دارد که نام آهنگ ها و همچنین یک جک کمکی را به شما نشان می دهد تا گزینه های پخش بیشتری را در اختیار شما قرار دهد.این گزینه عالی همه جانبه است اگر ماشین شما بلوتوث یا جک کمکی ساخته نشده باشد. با توجه به تعداد ایستگاه های FM در منطقه شما و دستگاه خاصی که خریداری می کنید ، ممکن است کیفیت صدا متفاوت باشد.

 

 پخش موسیقی در خودرو bluetooth fm transmitter

 

آداپتور کاست

اگر ماشین شما به اندازه کافی قدیمی است که هنوز هم دارای دستگاه پخش کاست است ، می توانید از آن برای پخش صوتی از تلفن خود استفاده کنید. آداپتورهای کاست دستگاههای اساسی هستند که به صورت کاست شکل می گیرند و یک کابل صوتی در قسمت بیرونی آن قرار دارد.

شما به راحتی می توانید آداپتور را به دستگاه پخش کاست خود وصل کنید ، سپس تلفن همراه خود را از طریق کابل کمکی ۳.۵ میلی متری وصل کنید. سپس هر آنچه را که دوست دارید از طریق تلفن خود پخش کنید ، و آن را از طریق استریو خودرو خود خواهید شنید.بررسی ها برای این آداپتورها متفاوت است،اما این آداپتور کاست از Insten باید خوب کار کند و بانک را خراب نمی کند.

در مقایسه با فرستنده های FM ، آداپتورهای کاست مزایای زیادی ندارند. کیفیت صدای کاست عالی نیست ، و شما یک سیم کمکی دارید که در اطراف آن قرار دارد. بعلاوه ، برخی از تلفن های جدید مانند آیفون ۷ و جدیدتر حتی دارای درگاه ۳.۵ میلی متری نیز نیستند و این گزینه را بی فایده می کنند.ما فقط توصیه می کنیم در صورت کار نکردن چراغ برق / پاور شما ، از آداپتور کاست استفاده کنید ، یا اگر نمی توانید یک سیگنال روشن با فرستنده FM دریافت کنید.

 

بلوتوث صوتی

به سادگی تلفن خود را مانند دستگاه دیگر ، به بلوتوث اتومبیل خود وصل کنید و می توانید از هر برنامه ای که دوست دارید ، رسانه پخش کنید.ممکن است بتوانید رسانه خود را کنترل کنید و اطلاعات آهنگ در صفحه را ببینید. بلوتوث راحت است زیرا پس از جفت شدن ، تلفن شما به صورت خودکار برای پخش آسان به ماشین شما متصل می شود. همچنین این امکان وجود دارد که بتوانید بدون تماس تلفنی تماس بگیرید ، این کار با یک کابل کمکی کار نمی کند زیرا تمام صدا در سیستم صوتی وارد می شود.با این حال ، کیفیت صوتی بلوتوث احتمالاً از کابل کمکی پایین تر خواهد بود.

 

 3-5mm-Mini-USB-Bluetooth-Music-Receiver-Audio-Sans-Fil-De-Voiture-Induk-Libres-Recepteur-Adaptateur

 

ورودی USB

یکی از جدیدترین گزینه های موجود در این لیست ، تعداد زیادی اتومبیل اکنون با درگاه USB در داخل کشور حمل می شوند. این به شما امکان می دهد دستگاه های خود را بدون آداپتور برق وصل کنید یا حتی یک فلش USB را برای موسیقی وصل کنید. اما همچنین می توانید تلفن خود را وصل کنید تا مستقیماً موسیقی پخش کنید.

اگر ماشین شما دارای درگاه USB است،بهترین راه پخش صوتی به استریوی شماست. نه تنها اتصال قابل اعتماد و صوتی شفاف را برقرار می کند ، بلکه دستگاه شما را شارژ می کند و به شما امکان می دهد تماس های بی سیم را یکباره برقرار کنید.البته برای انجام این کار به کابل USB یدکی خودرو نیاز دارید (لوازم جانبی که باید همیشه در اتومبیل خود نگه دارید). بسته به تلفن شما ، این یک کابل اپل لایتنینگ ، میکرو USB یا کابل USB-C جدیدتر است.

 

Android Auto و Apple CarPlay

تعداد فراینده ای از خودرو از اپلیکیشن های CarPlay و Google Auto Android اپل پشتیبانی می کنند. اینها به شما امکان می دهد تلفن خود را برای دسترسی به موسیقی ، ناوبری ، پیام رسانی و موارد دیگر به واحد اصلی خودرو متصل کنید.

همه خودروها از آنها پشتیبانی نمی کنند ، اما اگر ماشین شما این کار را کرد ، قطعاً باید از آنها استفاده کنید. رابط های نرم و صاف و همچنین یکپارچه سازی صوتی با Google Assistant و Siri از استفاده آنها لذت بخش است. ما بهترین برنامه های Android Auto و همچنین گزینه های برنامه شما برای Apple CarPlay را پوشش داده ایم.

حتی اگر واحد سرگرمی اتومبیل شما از آن پشتیبانی نمی کند ، می توانید از Android Auto در صفحه نمایش تلفن خود استفاده کنید. همراه با بلوتوث یا کابل USB برای صدا ، تقریباً همین تجربه را ارائه می دهد. متاسفانه اپل معادل این کار را ندارد.

 

یادداشت در مورد واحدهای استریوی شخص ثالث

اگر ماشین قدیمی تری دارید و USB ، بلوتوث و گزینه های کمکی داخلی نیز ندارید و نمی خواهید از فرستنده FM یا آداپتور کاست استفاده کنید،می توانید کل واحد استریو خود را جایگزین کنید.انجام این کار یک راه به شدت آسان است،و گرانتر از هر چیزی که در بالا ذکر شد نیست. بنابراین ما آن را توصیه نمی کنیم ، مگر اینکه تجربه ای در مورد آن نوع کار داشته باشید ، و واقعاً نمی خواهید از هیچ یک از گزینه های فوق استفاده کنید.اگر به این موضوع علاقه دارید ، Crutchfield یک وب سایت عالی برای بررسی است. این استریوهایی پیدا می کند که متناسب با ماشین شما باشد ، و هر خرید شامل یک راهنمای تنظیم دقیق است.

 

 Car-Stereo-USB-Input پخش موسیقی در خودرو

بهترین گزینه برای شما چیست؟

گزینه های بالا همه در کیفیت صدا و راحتی متفاوت هستند. اتصالات USB و کمکی بهترین کیفیت صدا را ارائه می دهند ، در حالی که آداپتور کاست و فرستنده FM کمترین کیفیت را دارند.به خاطر داشته باشید که سایر عوامل می توانند بر کیفیت صدای گوشی شما در اتومبیل تأثیر بگذارند. اگر یک اتومبیل قدیمی تر با بلندگوهای مضحک دارید ، احتمالاً تفاوت زیادی بین کابل کمکی و فرستنده FM نخواهید داشت. اگر ماشین شما مخصوصاً بلند باشد یا در مناطق پر سر و صدا رانندگی کنید ، همین اتفاق می افتد.

گفته می شود ، از بهترین تا بدترین حالت ، به طور کلی توصیه می کنیم:

  • اگر ماشین شما دارای ورودی USB است ، از آن استفاده کنید. پشتیبانی Android Auto / Apple CarPlay در صورت موجود بودن یک امتیاز است.
  • بدون ورودی USB ، از بلوتوث یا کمکی که بر اساس تنظیمات برگزیده شما برای راحتی ، تماس هندزفری و وجود جک صوتی در تلفن استفاده می شود ، استفاده کنید.
  • اگر ماشین شما هیچ USB ، کمکی یا بلوتوث داخلی در آن وجود ندارد ، از فرستنده FM استفاده کنید.
  • فقط از آداپتور کاست استفاده کنید اگر سوکت برق شما کار نکند یا فرستنده های FM به اندازه کافی مطمئن نباشند.

 

گزینه ها

بنده گزینه هایی را برای هر تلفن همراه و وسیله نقلیه برای پخش موسیقی از تلفن خود گرفته تا ماشین شما پوشش داده ام. پس از اتصال ، تمام کاری که باید انجام دهید اینست که موسیقی یا رسانه دیگری را که می خواهید از طریق تلفن خود شروع کنید و اجازه دهید آهنگ ها بچرخند. فقط به یاد داشته باشید که هنگام رانندگی تمرکز خود را در جاده نگه دارید.در سفر جاده ای به یک رویداد محلی برای شنیدن نوازنده مورد علاقه خود؟ اطمینان حاصل کنید که با این ابزارهای فنی برای جشنواره های موسیقی آماده شده اید.

برچسب ها
0 0 vote
Article Rating
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن