برند

گیگابایت سری مانیتور Gigabyte Gaming را معرفی کرده است

گیگابایت جدیدترین سری مانیتور گیمینگ خود یعنی سری مانیتور Gigabyte Gaming را معرفی کرده است.

گیگابایت سری مانیتور Gigabyte Gaming

این سری از مانیتورهای گیمینگ ، هنگامی که در سال CES 2020 به نمایش درآمد ، فقط سه مانیتور را در خود جای داده اما الان در کل پنج مانیتور گیمینگ به خود جای داده است.در این سری ، دو مانیتور به عنوان یک صفحه نمایش مسطح و سه قسمت با خمیدگی ۱۵۰۰R قرار دارند.

مانیتورهای مسطح گیگابایت G27F و گیگابایت G27Q نامیده می شوند ، در حالی که مانیتورهای منحنی با نام های Gigabyte G27FC ، Gigabyte G27QC و Gigabyte G32QC نامگذاری شده اند.

این سری جدید از گیگابایت مانیتور Gigabyte Gaming کاملاً مستقل از سری مانیتورهای گیمینگ AORUS ، Gigabyte G27F و Gigabyte G27Q هر دو مانیتور صفحه تخت هستند که به ترتیب دارای ۱۰۸۰*۱۹۲۰ و وضوح ۱۴۴۰*۲۵۶۰ هستند.این مانیتورها همچنین دارای نرخ تازه سازی بومی ۱۴۴ هرتز هستند ، در حالی که می توان G27Q را به ۱۶۵ هرتز اضافه کرد.

پنل IPS

این مانیتورها هم برای گیم و هم برای استفاده در خانه مناسب هستند. این مانیتورها از پنل IPS استفاده می کنند که به این مانیتورها اجازه می دهد تا از دقت و صحت رنگی برخوردار باشند.هر دو این مانیتور همچنین از AMD FreeSync Premium (فناوری ریفرش‌ریت متغیر) پشتیبانی می کنند که تجربه ای بدون اشک را در اختیار شما قرار می دهد و در عین حال پشتیبانی از LFC (یا جبران کم فریمر) را نیز ارائه می دهد.

کاربران همچنین می توانند سازگاری G-Sync را برای یک تجربه گیمینگ رایگان اشک آور صرف نظر از کارت گرافیکی رایانه متصل شده از آن استفاده کنند.مانیتورهای منحنی در این سری G27FC ، G27QC و G32QC تشریف دارند.همه این مانیتورها دارای انحنای بومی ۱۵۰۰R هستند که باعث می شود احساس همهجانبه به طور قابل توجهی افزایش یابد.

گیگابایت در این سری مانیتور Gigabyte Gaming اندازه های مختلفی از ۲۷ اینچ تا ۳۲ اینچ را ارائه می دهد ، G32QC مانیتور ۳۲ اینچی است که از رزولوشن QHD (یا ۱۴۴۰*۲۵۶۰) و همینطور از پشتیبانی AMD FreeSync Premium Pro(فناوری ریفرش‌ریت متغیر) برخوردار است.AMD FreeSync Premium Pro ضمن حفظ تجربه گیم بدون لگ ، از محتوای HDR پشتیبانی می کند.

مدلGIGABYTEG27FGIGABYTEG27QGIGABYTEG27FCGIGABYTEG27QCGIGABYTEG32QC
منحنی / صافصافصافمنحنی, ۱۵۰۰Rمنحنی, ۱۵۰۰Rمنحنی, ۱۵۰۰R
رزولوشن۱۰۸۰*۱۹۲۰ (Full HD)۱۴۴۰*۲۵۶۰ (QHD)۱۰۸۰*۱۹۲۰ (Full HD)۱۴۴۰*۲۵۶۰ (QHD)۱۴۴۰*۲۵۶۰ (QHD)
رفرش ریت۱۴۴ هرتز۱۴۴ هرتز /OC to 165 هرتز۱۶۵ هرتز۱۶۵ هرتز۱۶۵ هرتز
اشباع رنگ۹۲% DCI-P3 / 117% sRGB۹۲% DCI-P3 / 120% sRGB۹۰% DCI-P3 / 120% sRGB۹۲% DCI-P3 / 120% sRGB۹۴% DCI-P3 /124% sRGB
زمان پاسخگویی۱ms (MPRT)۱ms (MPRT)۱ms (MPRT)۱ms (MPRT)۱ms (MPRT)
HDRN/AHDR ReadyN/AHDR ReadyVESA DisplayHDR 400
V-SyncFreeSync PremiumFreeSync
Premium
FreeSync PremiumFreeSync
Premium
FreeSync
Premium Pro
بلندگوهای استریو۲W x 2۲W x 2۲W x 2۲W x 2N/A
به روز رسانی خودکاربلهبلهبلهبلهبله
منبع
wccftech
0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x