فیلم و سریال

تعداد کاربران دیزنی پلاس از مرز ۵۰ میلیون نفر پیشی گرفت

شرکت روز چهارشنبه بیان کرد که Disney Plus در پنج ماه از زمان رونمایی خود در بیش از ۵۰ میلیون کاربر پیشی گرفته است. در مقایسه با شبکۀ نتفلیکس بزرگترین سرویس ویدئویی مشترک در جهان – تا پایان سال گذشته ۱۶۷ میلیون مشترک جهانی داشت. اکنون سه برابر اندازه دیزنی پلاس است ، اما نتفلیکس بیش از یک دهه قبل پخش را آغاز کرد.

تعداد کاربران دیزنی پلاس از مرز ۵۰ میلیون نفر

دیزنی پلاس ثابت کرده است که یکی از بزرگترین پرتاب های سال گذشته است که یک تحلیلگر رسانه ای آن را “یکی از بزرگترین پرتاب های محصول در همه زمان ها” خوانده است. هنگامی که دیزنی در ابتدا انتظارات را برای رشد دیزنی پلاس پیش بینی کرد ، این شرکت پیش بینی کرد که پنج سال طول بکشد تا بین ۶۰ میلیون و ۹۰ میلیون مشترک برسد. اما این سرویس بیش از یک روز پس از راه اندازی ایالات متحده و هلند در ماه نوامبر ، بیش از ۱۰ میلیون نام نویسی ثبت نام کرد. تا سه ماه ، بیش از ۲۸ میلیون عضو داشت.

دو هفته پیش بود که دیزنی پلاس در هشت کشور اروپای غربی که شامل بریتانیا، ایرلند، آلمان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، اتریش و سوئیس می‌شد، در دسترس عموم قرار گرفت. همچنین هفته گذشته نیز دیزنی پلاس در کشور هند منتشر شد که طبق گفته دیزنی، هشت میلیون از این ۵۰ میلیون کاربر تنها از کشور هند بوده که به جمع مشترکین و کاربران آن‌ها اضافه شده است. دیزنی پلاس با داشتن برنامه‌های متعددی از والت دیزنی، فاکس قرن بیستم، مارول، پیکسار و فیلم‌ها و سریال‌های جنگ ستارگان، دارای کاتالوگ گسترده و بسیار بزرگی برای مخاطبان زیادی است.

تعداد کاربران دیزنی پلاس از مرز ۵۰ میلیون نفر
تعداد کاربران دیزنی پلاس از مرز ۵۰ میلیون نفر

بزرگترین استریم

بزرگترین آزمون دیزنی پلاس ممکن است پس از یک سالگی شروع به کار آن باشد که کاربرانی که اشتراک سالیانه آن را گرفته یا بخشی از مشترکین آن شده‌اند، باید تصمیم بگیرند که آیا دیزنی پلاس ارزش هزینه برای دریافت اشتراک سالیانه را دارد یا باید برنامه‌های اورجینال جدید و متنوع بیشتری را ارائه کند.

از آنجا که ویروس به سرعت در سرتاسر جهان به یک بیماری همه گیر مبتلا شده است ، صنعت صنایع سرگرمی را متوقف کرده و مردم را در سطح جهان به خانه های خود محدود کرده است.

دیزنی به سرویس استریم خود به عنوان ابزاری برای مقابله با اختلالات بیماری همه گیری ویروس کرونا در فعالیت عادی فیلم خود روی آورده است. با بسته شدن سالنهای سینما در سراسر جهان ، هفته گذشته کمتر از یک ماه از اکران تئاتر فیلم ، Pixar’s Onward را روی دیزنی پلاس قرار داد. بعداً در همان روز ، دیزنی گفت که خیالی علمی تخیلی خود را Artemis Fowl مستقیماً بر روی دیزنی پلاس قرار می دهد تا اینکه پس از بازگشایی سینماها ، آن را برای پخش در سینماها ذخیره کند.

منبع
cnet
0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا