فیلم و سریالمقالات

استریم دیزنی پلاس مصاحبه مدیر نتفلیکس در مورد این سرویس

به مصاحبه ی آقای تد ساراندوس مدیر شبکه ی نتفلیکس در مورد رقیب جدیدش استریم دیزنی پلاس می پردازیم،با ریور وب همراه باشید.

دیزنی پلاس

شرکت بزرگ والت دیزنی مشغول توسعه پلتفرم اختصاصی استریم محتوای ویدیویی خودش تحت عنوان دیزنی پلاس(+Disney) بوده و قرار است ضمن افزودن تمام آیتم‌های حاضر در دیزنی والت، خانه‌ای برای استودیوهای پیکسار، لوکاس‌ فیلم و مارول باشد.شب گذشته «تد ساراندوس» مدیر نتفلیکس در مصاحبه‌ای طی رویداد Series Fest اشاره کوتاهی به رقابت با دیزنی پلاس داشته و از چالش‌های آن سخن گفته است.

ایشان در پاسخ به سوال آیا آغاز به کار دیزنی پلاس به کسب و کار نتفلیکس لطمه وارد خواهد کرد یا نه؟ عنوان کرده فعلاً نمی‌توان نظری در این رابطه اظهار کرد؛ به این معنا که هنوز خیلی زود است تا صحبت از رقابت بین این تو پلتفرم به میان آید و البته معلوم نیست سرویس یاد شده موفق خواهد بود یا خیر.دیزنی پلاس از ۲۱ آبان ماه سال ۱۳۹۸ شروع به کار خواهد کرد.

دیزنی پلاس disney

ساراندوس می‌گوید: «آنها داستان‌سرایان بی‌نظیری هستند و باب ایگر مدیر دیزنی توانسته تجارتی مستحکم را کنار یکدیگر نگه دارد. اما حالا می‌خواهند وارد بستر جدیدی شوند، اما همانطور که می‌دانید آنها بارها بسترهای جدید را امتحان کرده‌اند»!وی معتقد است سرویس استریم نتفلیکس محتوای اختصاصی خودش را داردو این مسئله حتی با قیام انواعی از پلتفرم‌ها تحت تاثیر قرار نمی‌گیرد: «هیچ کدام از محتوایی که قرار است روی سرویس استریم دیزنی پلاس باشد، روی نتفلیکس حاضر نخواهد بود و هیچکدام از ویدیوهای نتفلیکس هم روی دیزنی پلاس دیده نخواهد شد. این دو سرویس مستقل و منحصر به فرد خواهند بود.»

دیزنی پلاس disney

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
دکمه بازگشت به بالا
بستن