فیلم و سریالمقالات

نظرات منتقدان به فیلم گودزیلا :پادشاه هیولاها

به بررسی نظرات منتقدان به فیلم گودزیلا: پادشاه هیولاها (Godzila: King of the monsters) می پردازیم،با ریور وب همراه باشید.

 

 

داستان

تلاش قهرمانانه دانشمندان سازمان مخفی مونارک را روایت‌ می‌کند که در تلاش هستند تا راز و رمزهای هیولاهای غول‌آسا را کشف کنند و با استفاده از اطلاعاتی که از آن‌ها به‌دست آورده‌اند، با تهدید آن‌ها مقابله کنند. در این فیلم گودزیلا تنها تهدید روی زمین نیست و او در حال مبارزه با ماترا، رادان و یک هیولای سه سر و بسیار خطرناک به نام کینگ گیدورا است. زمانی که این موجودات باستانی و فوق‌العاده قدرتمند و خطرناک که فکر می‌کنیم فقط متعلق به گذشته هستند، بازگردند و دوباره رشد کنند، تلاش خواهند کرد تا برتری خود را به دیگری ثابت کنند و حاکم مطلق روی زمین شوند. این در حالی است که این موضوع می‌تواند باعث انقراض نسل بشر شود.

 

گودزیلا: پادشاه هیولاها Godzila: King of the monsters

 

 

نظرات منتقدان در بخش زیر آمده است:

 

الونسو دورالده | TheWrap

۸۵ از ۱۰۰

بله، فیلم مورد انتظار گودزیلا: پادشاه هیولاها (Godzila: King of the monsters) بالاخره به روی پرده سینماها رفت اما می‌توان گفت که عیب و نقص‌هایی هم دارد و کاملا عالی نیست. معمولا فیلم‌های اکشن بسیار بزرگ و پر هزینه، در پیدا کردن جایگاه خود در میان مردم و تحت تاثیر قرار دادن آنها تا حدودی مشکل دارند؛ اما این فیلم دقیقا می‌داند که چگونه این کار را انجام دهد و به معنای واقعی کلمه حیرت انگیز است.

 

الن نگ | Film Threat

۷۰ از ۱۰۰

مهم نیست که شما طرفدار فیلم‌های گودزیلایی هستید یا خیر؛ در هر صورت از این اثر لذت خواهید برد. اما در پایان، شما این حس را نخواهید داشت که یک اثر شگفت انگیز، فوق‌العاده و به‌یادماندنی تماشا کرده‌اید.

 

کیم نیومن | اسکرین اینترنشنال

۷۰ از ۱۰۰

فیلم گودزیلا: پادشاه هیولاها (Godzila: King of the monsters) دقیقا همان چیزی را که ژانرش احتیاج داشت، به وجود آورد؛ صحنه‌هایی به همراه یک هیولای واقعا فوق‌العاده که صفحه نمایش را پر کرده بود؛ صحنه‌هایی که اغلب اوقات با موسیقی‌های بسیار زیبا، احساسات موجود در آن را چند برابر می‌کرد.

 

لیندزی بر | آسوشیتد پرس

۶۳ از ۱۰۰

ذهن خود را خاموش کنید تا بتوانید از این فیلم تابستانی لذت ببرید. لذت بردن از این اثر هیچ کار دیگری به جز این را لازم ندارد.

 

گودزیلا: پادشاه هیولاها Godzila: King of the monsters

 

اوون گلیبرمن | ورایتی

۶۰ از ۱۰۰

شما اصلا حس نمی‌کنید که به‌تان خیانت شده است؛ برخی اوقات، شما تعجب می‌کنید و حتی شگفت‌زده هم می‌شوید. اما هر زمان که این فیلم اوج می‌گیرد و هیجان آن تا حد زیادی بالا می‌رود، مدام حس می‌کنید که الان این هیجان از یک جایی به بیرون درز می‌کند و خیلی زود از بین می‌رود.

 

کلینت ورثینگتون | کانسیکوئنس آو ساوند

۵۸ از ۱۰۰

در پایان می‌توان گفت که فیلم گودزیلا: پادشاه هیولاها (Godzila: King of the monsters) به گونه‌ای فیلسوفانه است که نمی‌توان آن را یک اثر خوب احمقانه دانست؛ از طرف دیگر هم آنقدر احمقانه است که نمی‌‌توان خیلی از آن لذت برد.

 

بنجامین لی | گاردین

۴۰ از ۱۰۰

این فیلم با اینکه با جزئیات زیادی پر شده، اما در عین حال خیلی کوچک و سطحی به نظر می‌رسد.

 

بن تراویس | امپایر

۲۰ از ۱۰۰

این فیلم می‌تواند در سرتاسر دنیا محبوب شود اما پر ماجرا نیست؛ پر از صحنه‌های اکشن است اما خیلی هیجان انگیز نیست؛ داستان آن با جزئیات زیادی پر شده اما در عین حال سطحی و کم عمق است. این اثر را به طور کل حذف کنید.

 

Godzila: king of the monsters

 

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x