اخبار

ساعت بوگاتی شیرون با قیمت ۲۸۰ هزار دلار رونمایی شد

جدیدترین محصول تولیدی Jacob & Co، به دلیل همکاری شرکت سازنده با بوگاتی دارای ارزش و اهمیت برای کلکسیونرها است؛ اما این ساعت مچی، تجهیزاتی رویایی و باورنکردنی زیر شیشه‌ی اصلی دارد. یک موتور ۱۶ سیلندر با آرایش W و قطعات متحرک، زینت‌بخش ساعت هستند.این واقعاً بهترین راه برای نشان دادن این به همه شما کاربران که چقدر دارای رازی غنی است.

ساعت بوگاتی شیرون با قیمت ۲۸۰ هزار دلار

در زیر این ساعت یک کریستال یاقوت بزرگ ک خیلی کم پیدا می شود قرار دارد و در چهار “کمک فنر” معلق است ، که همراه یک موتور مینیاتوری ۱۶ سیلندر، کار می‌کند.. تاج سمت راست و قرقره توربو را فشار می دهد ، میل لنگ چرخانده می شود.

جدیدترین محصول تولیدی Jacob & Co، به دلیل همکاری شرکت سازنده با بوگاتی دارای ارزش و اهمیت برای کلکسیونرها است؛ اما این ساعت مچی، تجهیزاتی رویایی و باورنکردنی زیر شیشه‌ی اصلی دارد. یک موتور ۱۶ سیلندر با آرایش W و قطعات متحرک، زینت‌بخش ساعت هستند. کافی است دکمه‌ی سمت راست ساعت فشرده شود تا میل‌لنگ متصل به موتور ساعت، پیستون‌ها را به حرکت درآورد. به جهت صرفه‌جوبی در مصرف انرژی، می‌توان پیشرانه‌ی سمبلیک را از مدار خارج کرد.

ساعت بوگاتی

در ساخت ساعت بوگاتی شیرون، ۵۷۸ قطعه به کار رفته است. این محصول با ابعاد ۵۴ در ۴۴ میلی‌متر، پوششی از تیتانیوم دارد و می‌تواند قطعات را تا سرعت‌ ۸۰۰ کیلومتربرساعت، ثابت نگه دارد. طراحی ساعت بوگاتی شیرون توسط مهندسان جاکوب اند کو، حدود یک سال زمان برده است.

بوگاتی و جاکوب اند کو، سال‌ها قبل نیز ساعت مچی به‌نام اپیک ایکس کرونو با قیمت ۳۶ هزار دلار عرضه کرده‌ بودند؛ اما مدل جدید با نام شیرون ۲۸۰ هزار قیمت‌گذاری شده است.این یک خانه کوچک با بودجۀ از نوع مک لارن ۷۲۰S می باشد اما اگر توانایی پرداخت ۳.۰ میلیون دلار به خرید بوگاتی را دارید ، احتمالاً ۲۸۰،۰۰۰ دلار اضافی را که از حساب بانکی خارج از کشور کسر خواهد شد ، چندان برای ایشان مهمم نخواهد بود.

منبع
motor1
0 0 votes
رأی دهی به مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x