ای او اس

اپل اپلیکیشن دارک اسکای را خرید

ویژگی‌های متعدد ازجمله اعلان دقیق و به‌روز وضعیت هوا باعث شده است که دارک اسکای از طرفداران بی‌شماری برخوردار شود. همچنین می توانید پیش بینی وضعیت هوا ، نقشه ها و جاسازی ها را در وب سایت دارک اسکای تا اول ماه ژوئیه مشاهده کنید. نام تجاری دارک اسکای در وب سایت خود قبلاً در “Dark Sky by Apple” تغییر یافته است.

آدام گروسمن ، بنیانگذار دارک اسکای در مورد (اپل اپلیکیشن دارک اسکای را خرید) گفت:

“هدف ما همیشه این بوده است که بهترین اطلاعات ممکن در مورد آب و هوا را در اختیار جهانیان قرار دهیم ، به هرچه بیشتر مردم کمک کنیم تا بتوانیم خشک و ایمن بمانیم و این کار را به گونه ای انجام دهیم که به حریم خصوصی شما احترام بگذارد.” در پست می نویسد وی گفت: هیچ جای بهتری برای تحقق این اهداف وجود ندارد. ما بسیار خوشحالیم که فرصتی برای دستیابی به افراد بیشتری داشته باشیم ، با تأثیر بسیار بیشتری از آنچه که ممکن است به تنهایی انجام دهیم. “

اپل اپلیکیشن دارک اسکای را خرید اما ممکن نیست که خدمات نسخه iOS اپلیکیشن دارک اسکای خللی ایجاد شود؛ اما گفته شده که نسخه اندروید و Wear OS در ۱۱ تیر غیرفعال خواهند شد؛ البته تا زمان اعلان‌شده خدمات اپلیکیشن دارک اسکای برای کاربران اندرویدی قابل دسترس خواهد بود و هزینه حق اشتراک یک‌ساله ۲/۹۹ دلاری نیز پس از اتمام زمان مشخص‌شده به کاربران عودت داده می‌شود.وب‌سایت دارک اسکای نیز قرار است از دسترس خارج شود و اپلیکیشن‌هایی که از API دارک اسکای استفاده می‌کنند، تنها تا انتهای سال ۲۰۲۱ قادر به ارائه خدمات خواهند بود و برای ادامه به فعالیت نیاز به منابع دیگری خواهند داشت.

پل اپلیکیشن دارک اسکای را خرید
اپل اپلیکیشن دارک اسکای را خرید
منبع
theverge
0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا