گیممقالات

پلی‌استیشن پلاس چیست و چه مزایایی دارد؟

امروزه بازی های آنلاین پیشرفت زیادی در سرتاسر دنیا داشته اند و هر گیمری می تواند با دوست خودش در خانه با پلی‌استیشن پلاس با هم به بازی بپردازند و برای این کار فقط لازم است یک کارت پلی استیشن پلاس خریداری کنند و به انجام بازی آنلاین بپردازند،در این مقاله از مزایای پلاس به بررسی می پردازیم،با ریور وب همراه باشید.

 

 پلی‌استیشن پلاس

در سال ۲۰۱۰ بود که شرکت سونی قابلیتی به نام پلی‌استیشن پلاس معرفی کرد که شبکه PSN و کاربران آن را به‌شدت تحت تاثیر قرار داد، برای تجربه بازی‌های آنلاین، حتما باید عضو پلی‌استیشن پلاس باشید و درغیراین‌صورت نمی‌توانید بازی‌های آنلاین را حتی در صورت خریداری، تجربه کنید. البته این موضوع تنها ویژگی مورد نیاز برای پلی استیشن پلاس نیست.

 

بازی‌های رایگان ماهانه پلی‌استیشن پلاس

اگر اشتراک پلاس داشته باشید، سونی هر ماه دو بازی رایگان به شما هدیه می‌دهد. سونی هر ماه لیستی از بازی‌های رایگان  پلاس منتشر می‌کند که شامل شش بازی است، دو بازی برای پلی‌استیشن ۴، دو بازی برای پلی‌استیشن ۳ و دو بازی برای دارندگان کنسول دستی ویتا درنظر گرفته شده است که اگر صاحب هر سه پلتفرم باشید.

 

تخفیف‌های فروشگاه پلی‌استیشن پلاس

سونی تخفیف‌های زیادیرا  برای اعضای پلاس درنظر گرفته که خرید بازی‌ها به‌صورت دیجیتالی را بسیار منطقی تر است، این موضوع بیشتر اوقات در تعطیلات بسیار مهم رخ می دهد.

در کنار موارد یاد شده می توان به فضای ذخیره ابری رایگان اشاره کرد. کمپانی سونی به دارندگان اشتراک پلاس ۱۰ گیگابایت فضای ذخیره رایگان ابری هدیه می دهد.این موضوع را در نظر بگیرید که قبل از خرید اشتراک پلاس، باید به کشور حساب کاربری خود توجه کنید. اگر کشور حساب کاربری شما آمریکا باشد، باید پلاس مختص این کشور را خریداری کنید و اگر حساب کاربری شما انگلستان باشد، باید اکانت‌های این کشوررا خریداری کنید.

 

"playstation
پلاس
0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا