فیلم و سریالمقالات

دید سایت های معتبر دنیا به فیلم X_Men: Dark Phoenix

به بررسی دید سایت های معتبر دنیا به فیلم دارک فینکس (X_Men: Dark Phoenix) می پردازیم،با ریور وب همراه باشید.

 

 

 

 

داستان

در فیلم مردان ایکس: دارک فینکس (X_Men: Dark Phoenix)، اعضای تیم مردان ایکس با یک دشمن بسیار قدرتمند که از خودشان است، مواجه خواهند شد؛ او هم کسی نیست جز جین گری. در طول یک ماموریت فضایی و زمانی که جین در آستانه کشته شدن بود، یک نیروی کیهانی مرموز به او برخورد می‌کند و او را تحت تاثیر قرار می‌دهد. زمانی که آن‌ها به خانه باز می‌گردند، این نیرو نه تنها باعث می‌شود تا جین قدرتمندتر شود، بله باعث ناپایدارتر شدن او نیز می‌شود.

جین باید با نیرویی که نمی‌تواند آن را درک کند، مبارزه کند. زمانی که جین از کنترل خارج می‌شود، شروع به آسیب زدن به کسانی که دوستشان دارد، می‌کند. به همین ترتیب، اعضای این خانواده که از یکدیگر جدا شده‌اند، باید یک بار دیگر متحد شوند تا نه تنها جین را نجات دهند، بلکه از زمین در برابر گروهی از بیگانگان فضایی که آرزوهای آن‌ها استفاده از نیروی جین گری است تا با آن بر کهکشان حکومت کنند، دفاع کنند.

 

X_Men: Dark Phoenix

 

 

دیدگاه سایت معتبر دنیا به فیلم X_Men: Dark Phoenix

 

اوون گلیبرمن | ورایتی

۸۰ از ۱۰۰

ایفای نقش قانع کننده و بسیار زیبای سوفی ترنر تمام اجزای فیلم مردان ایکس: دارک فینکس (X_Men: Dark Phoenix)، را در کنار یکدیگر نگه می‌دارد و به نوعی می‌توان گفت که یک نیروی زندگی به آن می‌دهد.

 

الن نگ | Film Threat

۷۰ از ۱۰۰

صحنه مبارزه پایانی این اثر فوق‌العاده است. می‌توان گفت که این صحنه مبارزه‌ای، بهترین صحنه‌ی اکشن و مبارزه‌ای بود که تا به امروز در تاریخ مجموعه ایکس من ساخته شده است (البته به جز فیلم ددپول).

 

ایان فریر | امپایر

۶۰ از ۱۰۰

می‌توان گفت که فیلم Dark Phoenix بهتر از قسمت Last Stand یا قسمت Apocalypse است اما قطعا اصلا به گرد پای قسمت X2 و سطحی که در آن قرار دارد، نمی‌رسد. این اثر زمانی که قهرمانانش به مرکز داستان می‌آیند و محوریت را در دست می‌گیرند، به اوج خود می‌رسد. اگر این قسمت آخر باشد، می‌توان گفت که فقط یک خداحافظی قوی و مستحکم است نه چشمگیر و خارق‌العاده.

 

ای. ای. داود | ای. وی. کلاب

۵۸ از ۱۰۰

در این فیلم صحنه‌های بسیار کمی وجود دارد که تا امروز قسمت‌های قبلی سری فیلم مردان ایکس: دارک فینکس (X_Men: Dark Phoenix)،به مخاطبان خود نشان نداده است.

 

مردان ایکس: دارک فینکس (X_Men: Dark Phoenix)

 

مایکل رافمن | کانسیکوئنس آو ساوند

۵۰ از ۱۰۰

چیز زیادی برای دوست داشتن وجود ندارد، چیز زیادی هم برای متنفر شدن وجود ندارد. در این فیلم بیشتر از هر چیزی، صحنه‌هایی وجود دارد که می‌توان نسبت به آن بی‌تفاوت بود.

 

ویلیام بیبیانی | TheWrap

۴۹ از ۱۰۰

فیلم مردان ایکس: دارک فینکس (X_Men: Dark Phoenix)، یک اثر ابرقهرمانی متوسط و کاملا ناامید کننده است که یک داستان آشنا و قدیمی، بازیگران بی علاقه و بی تفاوت، یک سری صحنه‌های اکشن جذاب و فرصت‌های از دست رفته‌ی بسیار زیاد دارد.

 

جیک کول | مجله اسلنت

۳۸ از ۱۰۰

این فیلم کاملا ناله‌ها و شکایت‌های مناسب قسمت پایانی یک مجموعه بزرگ را در خودش دارد؛ آن هم قسمتی که آنطور که باید و شاید، از پتانسیلش به خوبی استفاده نشده و می‌توانست چند برابر بهتر از این باشد.

 

پیتر تراورس | رولینگ استون

۲۰ از ۱۰۰

اینگونه نیست که فیلم مردان ایکس: دارک فینکس (X_Men: Dark Phoenix)، ضعف‌هایی داشته باشد یا برخی اوقات بد به نظر برسد. این فیلم بدترین اثری محسوب می‌شود که تا به امروز در مجموعه فیلم مردان ایکس ساخته شده است.

 

X_Men: Dark Phoenix

 

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا