فیلم و سریال

دو قسمت جدید از فیلم Transformers در دست ساخت است

امروز طی گزارشی از ورایتی که منتشر شد قرار است دو قسمت جدید از فیلم Transformers در دست ساخت قرار گیرند.به بررسی این گزارش با همراه باشید.

ورایتی 

ورایتی در گزارش جدید خود که منتشر کرد قرار است شرکت پارامونت پیکچرز و هاسبرو در حال ساخت دو فیلم مستقل و مجزا از این مجموعه علمی تخیلی هستند که دو نویسنده نیز برای این دو پروژه استخدام شده که جیمز وندربیلت، نویسنده آثاری چون فیلم The Amazing Spider-Man و فیلم Murder Mystery، وظیفه نوشتن فیلمنامه یکی از دو پروژه جدید فیلم Transformers و جوبی هارولد، نویسنده فیلمنامه فیلم King Arthur: Legend of the Sword (شاه آرتور: افسانه شمشیر) و فیلم Army of the Dead (ارتش مردگان)، وظیفه نوشتن پروژه دیگر را بر عهده دارند. در حال حاضر هیچ کارگردانی برای این دو پروژه استخدام نشده است.

دو قسمت جدید از فیلم Transformers

همچنین فیلم Transformers هنوز اولویت اصلی استودیو است و آن‌ها امیدوار هستند تا به‌زودی کارگردان‌های این دو پروژه را استخدام کنند. علاوه‌بر این، ددلاین می‌گوید که از برخی از منابع نزدیک خود شنیده است که یکی از دو پروژه جدید تبدیل‌شوندگان ممکن است براساس اسپین‌آف سریال انیمیشنی Beast Wars (جنگ وحش) باشد که ربات‌ها به‌جای تبدیل شدن به ماشین، به حیوانات تغییر شکل پیدا می‌کردند که در آن Cheetor یک چیتا، اپتیموس پرایم یک گوریل، Rhinox یک کرگردن و غیره بودند. این پروژه در حال حاضر The Vanderbilt (واندربلت) نام دارد که گفته می‌شود از ماه آوریل ۲۰۱۹ در دست ساخت است. در هر حال، پارامونت به‌دنبال ریبوت مجموعه Transformers است و به همین منظور اتاق نویسندگان جدیدی تشکیل داده و فیلم Bumblebee، اولین فیلم از ریبوت مجموعه Transformers است.

transformers-age-of-extinction-5
1 1 vote
امتیازدهی به مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا