فیلم و سریال

رایان رینولدز در اولین کلیپ از Free Guy از صبحانه لذت می برد

رایان رینولدز با به اشتراک گذاشتن کلیپ طنزآمیز ازفیلم کمدی علمی تخیلی آینده درباره آنچه زندگی در پشت صحنه برای شخصیت کم نظیر بازی های آنلاین غیر قابل پخش او وجود دارد.او همچنین اولین کلیپ رسمی را از کمدی اکشن علمی تخیلی آینده خود به اشتراک گذاشت که شخصیت وی را در هنگام تماشای یک گزارش خبری جالب از صبحانه به نمایش می گذارد.در این ویدیو رینولدز با تغییر نام شرکت فاکس قرن بیستم و اینکه این ویدیو به این شرکت تعلق دارد، نیز شوخی کرده است که در ادامه به آن می پردازیم.

رایان رینولدز در اولین کلیپ از Free Guy از صبحانه

این فیلم کمدی اکشن در ابتدا برای اکران در تاریخ ۳ جولای ۲۰۲۰ (۱۳ تیر ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده بود، اما اکنون با چند ماه تاخیر قرار است در تاریخ ۱۱ دسامبر ۲۰۲۰ (۲۱ آذر ۱۳۹۹) اکران شود. به همین منظور رایان رینولدز، بازیگر نقش گای اولین ویدیو فیلم Free Guy را منتشر کرده که در این ویدیو، رینولدز در حال خوردن صبحانه است.

در این ویدیو رینولدز با تغییر نام شرکت فاکس قرن بیستم و اینکه این ویدیو به این شرکت تعلق دارد، نیز شوخی کرده و در طول ویدیو شاهد نمایش بخشی از کمدی و طنزی هستیم که قرار است در طول فیلم مشاهده کنیم.

بازیگران

پس از اعلام این خبر ، ستاره سینما رایان رینولدز سریعاً از حمایت خود از این تصمیم ابراز کرد و به هواداران یک کلیپ کوتاه منتشر کرد تا چشم انتظار آن باشد. او همچنین اولین کلیپ رسمی را از کمدی اکشن علمی تخیلی آینده خود به اشتراک گذاشت که شخصیت وی را در هنگام تماشای یک گزارش خبری جالب از صبحانه به نمایش می گذارد.

رایان رینولدز، تایکا وایتیتی، جودی کومر، جو کری، آتکارش آمبودکار، چنینگ تیتوم، لیل رل هاوری، کامیل کاستک، ریچارد تایلر بلوینس (نینجا) و شان ویلیام مک‌لاکلین (جک‌سپتیک‌آی)، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Free Guy حضور دارند.

رایان رینولدز در اولین کلیپ از Free Guy از صبحانه
رایان رینولدز در اولین کلیپ از Free Guy از صبحانه
دکمه بازگشت به بالا