رپورتاژ آگهیگیم

آموزش بدست آوردن اسکین های رایگان پابجی موبایل

اسکین ها در واقع یکی از مهم ترین بخش های بازی پابجی هستند که با استفاده از آن ها می توانید به قدرت اسلحه خودتان بیافزایید اما این که چطور می توان به صورت رایگان اسکین ها را به دست آورد خود موضوع بسیار مهمی است که در ادامه به معرفی و بررسی آن می پردازیم.

بازی پابجی چیست و چه حسی را به کاربران منتقل می کند؟

بازی پابجی یکی از زیباترین و پرطرفدار ترین بازی های سبک بتل رویال است که با استفاده از جلوه های گرافیکی و همچنین برخورداری از مراحل منحصر به فرد، در دسته بهترین بازی های موبایل قرار می گیرد. در این بازی که سبک به خصوصص از بازی های موبایل است شما در ابتدا هیچ سلاح و تجهیزاتی برای مقابله با ۹۹ دشمن دیگر نخواهید داشت و به مرور زمان و با گشت و گذار در نقشه بازی باید به دنبال سلاح های متنوع ای باشید.

اما سلاح ها دارای قدرت های معین و از پیش تعیین شده ای هستند که امکان جنگ با سایر رقبا را برای شما به وجود می آورد اما در میان تمامی این موارد شما می توانید به راحتی با به دست آوردن اسکین های متنوع و مختلف، قدرت سلاح خود را به مقدار قابل توجه ای افزایش دهید اما چطور؟

روش های به دست آورن اسکین در بازی پابجی موبایل

در این بازی روش هایی برای به دست آوردن اسکین وجود دارد که با استفاده از آن ها می توانید تجربه لذت بخشی از فرایند این بازی را به دست آورید. یکی از مهم ترین نکاتی که در این بخش وجود دارد این است که شما می توانید به صورت رایگان این اسکین ها را به دست آورید و از آن ها در بازی خود بهره مند شوید چراکه یکی دیگر از روش های به دست آوردن اسکین، پرداخت به صورت دلاری است.

دریافت اسکین رایگان برای اسلحه M4

اگر در میان تمامی سلاح های خود، علاقه بسیار زیادی به اسلحه M4 دارید می توانید با انجام روش زیر به راحتی میزان اسکین قابل توجه ای را کسب کنید.

  • برای این کار تنها کافی است با استفاده از اسلحه های خانواده رایفل M4-M16-SCAR L-AKM-QBZ-GROZA-AUG 500 نفر را در بازی بکشید.

دریافت اسکین رایگان برای اسلحه KAR98

•برای این کار تنها کافی است با استفاده از اسلحه های خانواده اسنایپ همانند KAR98-M24-AWM-MIN14-MK14-QBU-SKS-SLR-VSS بیش از ۳۰۰ نفر را در بازی بکشید.

دریافت اسکین رایگان برای اسلجه های یوزی UZI

اگر علاقه مند به اسلحه یوزی یا UZI-UMP9-VECTOR-TOMPSON هستید و به دنبال کسب اسکین رایگان می باشید، می توانید با کشتن ۵۰۰ بازیکن در حین فرایند بازی مقدار قابل توجه ای اسکین به دست آورید.

دریافت اسکین رایگان برای اسلحه شاتگان

اسلحه شاتگان در دسته اسلحه های کم مصرف بازی پابجی است که به هرحال برخورداری از آن در بازی خارج از لطف نیست! برای به دست آوردن این اسکین تنها کافی است در حین فرایند بازی ۳۰۰ نفر را بکشید.

دریافت اسکین رایگان برای اسلحه کمری یا همون پیستول

برای این کار تنها کافی است با استفاده از اسلحه کمری یا همون پیستول در بازی تعداد ۱۰۰ نفر را بکشید که پس از این تعداد، می توانید اسکین رایگان برای اسلحه کمری یا همون پیستول به دست آورید که این موضوع در نهایت به قوی تر شدن اسلحه های شما کمک قابل توجه ای می کند.

دریافت اسکین سریع تر با استفاده از پول پابجی

از دیگر روش هایی که با استفاده از آن می توانید در زمانی کمتر اقدام به دریافت انواع اسکین برای اسلحه های خود کنید، استفاده از روشی به نام پول پابجی است که برای فعال سازی آن باید از طریق سایت های واسطه اقدام کنید.

5 1 vote
امتیازدهی به مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا