اپل

اکنون Apple به طور رسمی در TikTok قرار گرفت

در اقدامی شگفت انگیز، اکنون اپل در تیک تاک بدون هیچ محتوایی از طرف این شرکت در دست نیست قرار دارد. تاکنون فضا را برای حدس ها و گمان هایی برای کاربران باز کرده است.به احتمال زیاد اپل از حساب TikTok خود برای اهداف تبلیغاتی استفاده می کند و با کاربران در آنجا ارتباط برقرار می کند.در ادامۀ این خبر با ما همراه باشید.

apple tiktok

جدیدترین کاربر در این شبکه اجتماعی اپل است. بله ، همان شرکتی که آیپد را تولید می کند.به هر حال ، چندان چیز جالبی نخواهد بود بلکه این واقعیتی است که این حساب بی دلیل ساخته شده است. جدا از نشان تأیید شده ، به هیچ وجه هیچ محتوا در پروفایل قرار ندارد.

اگر بخواهیم هر ظرفیتی را حدس بزنیم ، به احتمال زیاد اپل از حساب TikTok خود برای اهداف تبلیغاتی استفاده می کند و با کاربران در آنجا ارتباط برقرار می کند. همچنین این احتمال وجود دارد که این شرکت کارهایی را که در توییتر انجام می دهد کنار بگذارد. با وجود داشتن ۴.۲ میلیون دنبال کننده ، این شرکت دارای تا به حال هیج توییتی نکرده است.

اینستاگرام

در اینستاگرام ، اپل بسیار فعال و به طور مرتب عکس ، فیلم و استوری را به اشتراک می گذارد. این شامل ارتقاء جدیدترین محصولات آن ، معروف Shot on kampany iPhone و موارد دیگر می باشد.

Apple-tiktok-profile
apple tiktok

در هر صورت ، ما تا حدودی هیجان زده هستیم که این شرکت برای حساب TikTok خود چه برنامه ای دارد و ما کاربران چه نوع محتوایی را خواهیم دید. در صورت علاقه ، می توانید با مراجعه به این لینک ، حساب را دنبال کنید.گزارش شده است که حتی یوتیوب نیز آماده است تا با نسخه مشابه خود به نام Shorts ،به رقابت بپردازد . اصلاً تعجب آور نخواهد بود اگر دیگران نیز این نسخه را دنبال کنند.

منبع
wccftech
0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا