آیفونتلفن همراه

بررسی آیفون ۱۱ اپل از دید وب‌سایت‌های معتبر فناوری

وب‌سایت ورج بیان کرده که بیشتر کاربرانی که آیفون قدیمی و کوچک‌تر دارند، ممکن است آیفون ۱۱ را کمی بزرگ حس کنند:

“ صرفاً یک به‌روزرسانی با پسوند S، برای آیفون XR محبوب سال گذشته است. ظاهر آن به‌مانند نسل قبل، دارای صفحه نمایش ۶.۱ اینچی IPS LCD با حاشیه‌های گرد بوده و بدنه آن نیز آلومینیومی است؛ اما پیشرفت‌هایی نیز به چشم می‌خورد:

مقاومت بیشتر در برابر آب و گردوغبار و نیز استحکام ارتقا یافته‌ پنل جلویی و عقب دستگاه. اما برآمدگی دوربین در قاب شیشه‌ای قرار گرفته که مطمئناً روی سطح صاف به خوبی قرار نخواهد گرفت. اگر به‌دنبال ارتقا آیفون SE خود هستید، خرید اتفاق جالب و بزرگی برایتان خواهد بود!”

وب‌سایت Engadget باور دارد که آیفون ۱۱ نسبت به آیفون ۱۱ پرو حس بهتری به کاربر منتقل می‌کند:

بدون در نظر گرفتن رنگ‌های جدید، طراحی گوشی نسبت به سال گذشته تغییر چندانی نداشته است. در جنس بدنه این گوشی از آلومینیوم به جای استیل ضد‌ زنگ استفاده شده است که موجب افزایش ضخامت می‌شود. امیدوار بودیم نمایشگر آیفون ۱۱ نسبت به تولیدات گذشته اپل ارتقا یابد، اما این شرکت به همان صفحه نمایش ( LCD (Liquid Retina موجود در آیفون XR، بسنده کرده است.

وب‌سایت TechRadar طراحی این گوشی را بازیافت شده می‌داند و می‌گوید:

“طراحی دستگاه نسبت به آیفون XR که محصول ۲۰۱۸ بوده به‌روزرسانی خاصی را تجربه نکرده، اما در ۶ رنگ معرفی شده که در بین آن‌ها رنگ‌های جدیدی همچون سبز و بنفش را می‌بینیم. لبه‌های دستگاه همچنان حس آیفون‌های قدیمی ۶ و ۷ و ۸ را القا می‌کند؛ با این که صفحه نمایش بزرگتر با حاشیه‌های ضخیمی همراه شده است.”

وب‌سایت Gear Patrol تغییرات درونی آیفون ۱۱ را تحسین کرده:

“طراحی دستگاه نسبت به آیفون XR که محصول ۲۰۱۸ بوده به‌روزرسانی را تجربه نکرده، اما در ۶ رنگ معرفی شده که دربین آن‌ها رنگ‌های جدیدی همچون سبز و بنفش را می‌بینیم. لبه‌های دستگاه همچنان حس آیفون‌های قدیمی ۶ و ۷ و ۸ را القا می‌کند؛ با این که صفحه نمایش بزرگتر با حاشیه‌های ضخیمی همراه شده است.”

وب‌سایت Wired از اندازه بزرگ آیفون ۱۱ برای کسانی که دستانی کوچک دارند، صحبت می‌کند:

“اندازه قابل توجه بوده و ابعاد بزرگ آن برای دستان کوچک، بسیار ناخوشایند است. صفحه نمایش ۶.۱ اینچی آن ما بین آیفون ۱۱ پرو و ۱۱ پرو مکس با نمایشگرهای ۵.۸ و ۶.۵ اینچی بوده و هر سه آیفون افزایش ضخامت را تجربه کرده‌اند.”

دیدگاه وب سایت iMore :

“آ همان مشخصات ظاهری آیفون XR را دارد. ما علاقه‌مند به این اندازه هستیم ولی در ابتدا، استفاده از آن برایمان سخت بود؛ زیرا به نمایشگر‌های کوچک عادت کرده بودیم. صفحه نمایش لبه‌به‌لبه آیفون ۱۱ به‌اندازه کافی بزرگ بوده و از هر نظر مناسب است.”

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا